Radyofrekans

Radyofrekans

Radyofrekans bölgesel incelme teknolojisi hücrelerdeki su moleküllerini hareketlendirerek selülit ve ödem boşaltmada iddialı bir cihazdır.

Radyo dalgalarının deri altında oluşturduğu sürtünme etkisi bölgesel ısınma sağlar, bu ısı cilt altı ısısı ile aynıdır. 42 derecede en uygun sonucu veren cihaz ısı verdiği bölgelerde kontrollü hasar oluşturur ve bağ dokusunun onarılmasını, kollojenin ise yenilenmeye başlamasını sağlar.


Radyofrekans özellikle bölgesel zayıflamada yağ hücrelerinin hacminin küçülmesinde ve yağ dokunun aralarındaki su birikimlerinin boşalmasında çok etkilidir.


Radyofrekans teknolojisi bölgesel zayıflamada olmazsa olmaz cihazlardan biridir. Güvenli uygulayıcı ile çok iyi sonuçlar elde edilir.
Yan etkisi yoktur. Tesisimizde RF tek başına kullanımı kilo vermede tercih edilmez, özel testler uygulanarak kişiye özel bir paket çıkartılır.
SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Uygulama son derece emniyetlidir. Uzman ve eğitimli kadromuz tarafından uygulanmaktadır.

  • Tesisimizde uygulama seans süre ve sayısı bölgeye göre değişmektedir.

  • Uygulama sırasında ve uygulama sonrasında herhangi bir ağrı, acı olmamaktadır.

  • RF uygulaması cerrahi uygulama olmadığı için ameliyat izi gibi görüntüler oluşmaz. Bölge kızarabilir ancak kalıcı bir kızarıklık değildir. 2 saat içinde tamamen kaybolur.

  • Protez ve kalp pili olan ve ritim bozukluğu olan kişilerde uygulanmaz. Bunun dışında uygulama yapılacak bölgede açık yara varsa uygulama yapılmamalıdır. Kanser hastalarına uygulama yapılmamalıdır.