İzmir Kavitasyon

İzmir kavitasyon ile ilgili eğer İzmir’de yaşıyorsanız, güvenerek gidebileceğiniz ve sağlıkla güzellik yaşayabileceğiniz tek adres Yakamoz Beauty Park olacaktır. Güzellik kompleksi olarak hizmet veren merkezde, kuaför hizmetlerinden cilt bakımına, sağlıklı zayıflama uygulamalarından episayona kadar tüm işlemler yapılmaktadır. Kavitasyon ise en çok tercih edilen uygulamaların başında gelir.

Kavitasyon Nedir, Nasıl Yapılır?

Kavitasyon, ultrasonik ses dalgaları ile vücudun belli bölgelerinde yerleşmiş yağ dokusunun ve selülit olmuş dokuların tedavi edilmesidir.
Kavitasyon uygulamasında ultrasonik dalgalar vücuda dışarıdan cildin üzerinden verilir.
Ani ve yüksek basınç değişmesi ile oluşan yağı açığa çıkarma yöntemidir. Cerrahi bir işlem olmadığı için çok tercih edilir.
Ancak konusunda uzman olan kişiler tarafından, uygun cihazlarda yapılmalıdır. Kavitasyon yapılacak ortamın da hijyenik ve sağlık kurallarına uygun olması gerekir.
Kavitasyon işlemi sırasında vücudunuzda sorun yaşanan bölgelerde bulunan yağ hücreleri sıvılaşır.
İşlem sonrasında anlık ancak kalıcı olmayan 2 ila 10 cm arasında bir incelme yaşanır.
Kavitasyon işlemi ardından ortaya çıkan yağ asitleri ise lenfler yardımı ve bol bol su içilerek idrar yolu ile vücuttan dışarı atılır. Kavitasyon yapılan kişinin vermeyi hedeflediği kiloya göre kavitasyon seans sayısı belirlenir. İzmir kavitasyon olarak yapılacak işlemde bir seans 30-40 dakika arasında sürer. Yağ dokusunun durumuna göre 2-10 cm arasında anlık incelme olabilir. Selülitli bölgelerde yağ dokusunu eritmesi ile selülitin azalmasına da yardımcı olur. Kavitasyon yağ dokusunda ultrason dalgaları ile ani ve yüksek basınç değişikliği ile oluşan yağ açığa çıkarma metodudur.
Bölgesel yağlanma selülit gibi düzensiz yağ birikimlerinde kullanılır.
Cerrahi olmayan bir işlemdir yağ sıvılaşır ve vücudun hemen kullanabileceği yağ haline dönüşür. Birikim bölgelerindeki yağ hücreleri sıvılaştığı için ani ama kalıcı olmayan 2-10 cm’lik incelmeler olur. Kavitasyon işlemi sonucunda ortaya çıkan yağ asitleri ise lenfler yardımı ve bol su içilmesi ile ortamdan uzaklaştırılır. Kişinin vermesi gereken kiloya göre adet ve seans aralığı belirlenir. Kişilere erkek bayan ayrımı olmaksızın uygulanabilir.

Yakamoz Beauty Park’ta Kavitasyon

İzmir’de kavitasyon yaptırmak için güvenle gidebileceğiniz adres Yakamoz Beauty Park’tır. İzmir Karşıyaka’da bulunan sağlık ve güzellik merkezi bir çok uygulamayı başarı ile yapmaktadır. Kavitasyon, zayıflama konusunda çok daha fazla önem gerektiren bir uygulamadır. Fiyatı uygun olsun diye düşünülerek sağlığın riske atılmaması gerek bu uygulamada, İzmir kavitasyon aramaları için mutlaka Yakamoz Beauty Park ile iletişime geçin. Konusunda uzman profesyonel ekibi ile en son teknoloji ile hazırlanmış merkezde gönül rahatlığı ile size uygun olan işlemleri tercih edebilir ve yaptırabilirsiniz. Kavitasyon cerrahi bir müdahale olmadığı için rahatlıkla merkezde uygulanabilir ve gün kaybtmeden hayatınıza devam edebilirsiniz.

Kavitasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  • Kavitasyon Güvenilir bir metottur.
  • Cerrahi sistem olmadığı için konforludur, iş kaybına sebebiyet vermez.

Özel diyet gerektirir, spor yapılması işlemin etkisini arttırır. Ancak gerekli değildir. Bölgesel kilo vermede dokunun şekline göre seçilmek kaydı ile başarılı bir cihazdır. 15 gün sonucunda incelme netleşmeye başlar. Tek başına kullanım tesisimizde tercih edilmemektedir.


KAVİTASYON HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Yakamoz Beauty Park’ta yapılan Uygulama son derece emniyetlidir. Uzman ve eğitimli kadromuz tarafından uygulanmaktadır.

  • Tesisimizde uygulama seans süre ve sayısı bölgeye göre değişmektedir.

  • Uygulama sırasında ve uygulama sonrasında herhangi bir ağrı, acı olmamaktadır.

  • Nadiren bölgesel veya noktasal morarma görülebilir.

  • Protez ve kalp pili olan ve ritim bozukluğu olan kişilerde uygulanmaz. Bunun dışında uygulama yapılacak bölgede açık yara varsa uygulama yapılmamalıdır. Kanser hastalarına uygulama yapılmamalıdır. Hamilelerde doğumdan 3 ay sonra uygulanabilir.