Elektro Terapi

Elektro Terapi Yöntemi

Elektro terapi kasların gelişimini sağlar dolayısı ile vücudu şekillendirir, kas tutunmasını arttırdığı için kemik yoğunluğunu arttırır, kemik erimesini engellemeye yardımcı olur. Bazı faydalı hormon artışı sağladığı da söylenmekle birlikte kesinlikle bölgesel zayıflamada etkilidir.


Elektro terapi yöntemi kan dolaşımını arttırır ve kas kütlesinin de artmasını sağlar. Kişiye göre protokol hazırlanır, seans süresi ve sayısı verilecek kişiye ve bölgeye göre değişkenlik gösterir.

Bioshape Kontrollü dalga boyu ile çalışan RF enerjisini ve vakum yardımı ile cilt ve yağ dokusunun mekanik manipülasyonu ile tedavi edilecek bölgede kısa sürede çok iyi sonuçlar elde edilir. Kollar, bacaklar, bacak içleri, dizler gibi zor bölgeler yanında tüm vücutta toparlanma sağlayan selülit tedavisi ve zayıflamada çok etkin bir cihazdır.


Daralma gereken genel kilo vermede veya bölgesel kilo vermede tesisimizde kullanılan cihazın seans süre ve adeti protokol ile belirlenir.

Vücut sarkmaları Yaş, yanlış beslenme, agresif diyetler, sporsuz sadece aç kalarak yapılan diyetlerin neden olduğu vücut sarkmaları tedavileri tesisimizde kişiye özel düzenlenmektedir.
Kullandığımız cihaz cilt gerdirmede FDA onaylı tek tedavidir. İnvaziv bir uygulama değildir.


Ultrasonun görüntüleme sistemi ile çalışır. Problemli cilt katmanını gösterir ve uygulanan enerjinin problemli cilt katmanına ulaşmasını sağlayan radyo frekans, bioshape, masaj, elektro terapi vücut sarkmalarında duruma göre eklediğimiz cihazlardır.
Sarkma derecesine göre belirlenen program kişiye özeldir. Bu yüzden başarımız yüksektir.


SIKÇA SORULAN SORULAR