DETOX

Detoks  nedir?
Vücudumuza farklı yollarla giren, aynı zamanda vücutta da farklı şekillerde oluşan ve vücut için atık kabul edilen toksinlerin dışarı atılmasıdır.


Kimler için gerekli?
Bu bilince ulaşmış herkesin belirli aralıklarla vücudunu temizlemeye ve dinlendirmeye ihtiyacı vardır.


Toksinler vücuda nasıl girer?
Sağlıksız beslenme, aşırı stres, yorgunluk, uykusuzluk, aşırı egzersiz, alkol, sigara, gazlı içecekler, aşırı çay ve kahve tüketimi, hava kirliliği ve daha sayamadığımız modern yaşamın getirdiği pek çok durum toksinlerin vücudumuzda artmasına neden olur. Ayrıca vücudumuzdaki metabolik reaksiyonlar sonucunda da toksinler oluşur.

Normal koşullarda bedenimizin mükemmel bir işleyişi ve toksinlerden arınma süreci vardır. Ancak modern yaşamın neden olduğu yüksek toksin alımı toksin atma kapasitesinin üzerine çıkmaktadır. Bu nedenle zaman zaman vücudumuza bu fazla toksinleri atma sürecinde destek olmamız gerekmektedir.


Detoks yapmamız için bedenimizin verdiği sinyaller;
Baş ağrısı, sık sık grip benzeri hastalıklara yakalanmak, değişken ateş, öksürük, alerji  (deri döküntüsü, göz, burun ve vücut kaşıntıları), öfke, yorgun kalkma, gün boyunca uyku hali, eklem ağrıları, vücutta değişik bölgelerin tutulması, bulantı, gaz, şişkinlik, ödem, hazımsızlık, kabızlık gibi sindirim sorunları, boyun tutulması, anksiyete, kötü ağız  kokusu, dolaşım bozukluğu, depresyon, baş dönmesi, düzensiz tansiyon.

Boyun –Sırt   Ağrıları   İçin  Detox  

Detox  programlı   sistemimizde  öncelikle  organlara  binen  stres   yükü  düşürülür ,ardından noktasal  olarak  uygulanan  masaj  terapisi  yapılır. Kişinin   bedensel ,ruhsal   detoxu  birlikte  gerçekleşeceği  için  kişi  hızla iyileşme  yaşayacaktır.


Stres –uykusuzluk  -öfke  patlaması-depresyon için  detox   programı  tüm  organlardaki  stres  blokajlarının  temizlenmesi  ,yaşanan  travmalardan  fiziksel  ve  ruhsal  arınma  ile  başlar  ve  program  aralıklı  yapılacak  seanslarla   3  haftayı  kapsar.

Cilt   (lekeler-sivilceler, siyah  nokta  çokluğu ) problemlerinde  uyguladığımız detox  programlı  tedavi   ile cildinizde yapılamayan  toksik  boşalım sağlanır dermakozmetik  ürün bakımları ile  konforlu  cildinize  kavuşursunuz  program   kişiye  göre  düzenlenir.

 


SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Bu bilince ulaşmış herkesin belirli aralıklarla vücudunu temizlemeye ve dinlendirmeye ihtiyacı vardır.

  • Sağlıksız beslenme, aşırı stres, yorgunluk, uykusuzluk, aşırı egzersiz, alkol, sigara, gazlı içecekler, aşırı çay ve kahve tüketimi, hava kirliliği ve daha sayamadığımız modern yaşamın getirdiği pek çok durum toksinlerin vücudumuzda artmasına neden olur. Ayrıca vücudumuzdaki metabolik reaksiyonlar sonucunda da toksinler oluşur.

  • Uygulama sırasında ve uygulama sonrasında herhangi bir ağrı, acı olmamaktadır.

  •  

  • Burada yer alan bilgiler bir tıp doktorunun tedavisinin yerine geçmez, ancak bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bir hastalığın teşhisi veya tedavisi sadece doktorunuz tarafından yapılabilir. tıbbi bir müdahale değildir.