BIONERJI

Bioenerji İzmir Yakamoz Beauty Park'ta
Adına Kozmik enerjide dediğimiz Bioenerjiyi , kısaca hayat enerjisi veya akımı diyerekte tanımlayabiliriz. Öncelikle her canlı varlığın bu enerjiyi taşıdığını veya sahip olduğunu bilmeliyiz

Hastalıklar, fiziksel semptomlar olarak oluşmadan önce enerji bedenlerimizde ortaya çıkar.Yani zihnimizde oluşturduğumuz içsel veya dışarıdan gelen etkiler vücudumuzun bağışıklık sistemini zayıflatır. Buda vücudumuzun enerji giriş çakralarını ve enerji dolaşım sistemini bozarak enerji blokajlarına yol açar ve hastalıklar ortaya çıkar.

Bioenerjist çakraları dengeler ve blokajlari temizler.Çakralarımız düzgün çalıştığı taktirde insanın içindeki ritm ve etrafındaki manyetik alan( AURA) düzelir. Böylece enerji akışı tekrar düzenli bir şekilde çalişacağından vücut tekrar kendi kendini tamire geçer.


Bilimsel ve Onaylıdır
Bioenerji vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır. Bioenerjist asla kesin tedavi ve teşhis iddasında bulunamaz. Bioenerji ile ilgili detaylı bilgileri bizi arayarak veya salonumuza gelerek öğrenebilirsiniz.

 


SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Bu bilince ulaşmış herkesin ihtiyacı vardır.

  • Baş Ağrıları, Migren, Psikolojik Baş Ağrıları, Stres ,Depresyon , Panik Atak , Horlama , Kronik Yorgunluk ,Uyku Düzensizlikleri , Sırt ve Boyun Ağrıları , Bel Ağrıları , Romatizmal Ağrılar , Muhtelif Eklem Ağrıları , Tenisçi Dirseği , Omuz ve Kol Ağrısı ,Boyun Fıtığı Karpal Tünel Sendromu, Tümör , Guatr , Solunum Sistemi Rahatsızlıkları , Hormonal Bozukluklar , Salgı Bezi Bozuklukları , Kısmi Felç , Kısmi Kas Güçsüzlükleri gibi bir cok hastalığın tedavisinde iyileştirici etkisi vardır.

  • Uygulama sırasında ve uygulama sonrasında herhangi bir ağrı, acı olmamaktadır.

  •  

  • Türkiye de 02.11.2011 tarihli 28103 sayılı resmi gazetede yayınlanan kanun hükmünde kararname ile Tamamlayıcı altarnetif tıp uygulamaları (Bioenerji) KHK/663/8. madde Ğ fıkrası ile SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından sağlık hizmetlerine dahil edilmiş. Bu konudaki çalışmalar başlamıştır